Kožní onemocnění (dermatologie)

Biostimul na kožní onemocnění

(Dermatologie)

K léčbě kožních onemocnění se využívá pozitivních účinků lineárně polarizovaného světla poměrně často. Mezi nejčastější patří ošetření jizev, dětské atopické exémy, bércové vředy a plísňová onemocnění. U čerstvých pooperačních nebo poúrazových jizev a poranění měkkých tkání se účinek dostaví poměrně rychle, zjizvená tkáň postupně bledne a změkčuje se. U léčby starších jizev, které již „ztvrdly“ (říká se jim keloidní), bude doba léčby podstatně delší a je třeba se vybavit značnou dávkou trpělivosti. Nesporný je rovněž léčebný efekt Biostimulu při léčbě oparů – při včasném použití je pozorovatelný již po prvních aplikacích a vznik oparu lze takto úplně zažehnat.

Další kožní onemocnění

 • Bércové vředy
 • Dětské atopické ekzémy, exémy a vyrážky všeobecně
 • Lupénka
 • Plísňová onemocnění
 • Proleženiny, kožní alergie
 • Akné
 • Zánět nehtového lůžka
 • Pásové opary, píštěle
 • Alopecie nebo zmírnění negativních projevů psoriázy a vitiliga.
 • Popáleniny
 • Hojení ran

Kosmetické efekty

 • Celulitida
 • Podpora růstu vlasů, problémy s vypadáváním vlasů
 • Vrásky
 • Strie
 • Rychlé zklidnění pokožky po kosmetickém ošetření (peeling, lymfatická drenáž, depilace a pod.)

V kosmetice je využíván protizánětlivý a biostimulační efekt polarizovaného světla především k potlačení projevů akné a dermatitid, zneviditelnění jizviček po akné, k prevenci strií a k potlačení nadměrného vypadávání vlasů (nebo na stimulaci jejich růstu).

Další širokou oblastí je odstraňování mikropopálenin nebo následků podráždění pleti po různých formách kosmetického ošetření, jakými jsou např. hloubkové čištění pleti, peeling, lymfatická drenáž nebo různé formy depilace.

 

Zkušenosti uživatelů

Akné

Jsem s těmito přístrojí velice spokojena. Moje dcera, která trpí těžkou formou akné a nic jí mnoho let nezabíralo, si tento přístroj odvezla s sebou na kolej a používala jej několikrát denně. Již během prvních dvou měsíců bylo patrné zlepšení. Nyní je už pokožka téměř zklidněná, jen při stresu ze zkoušek se sem tam něco objeví.
Druhý Biostimul jsem zakoupila pro svého syna, který po úraze trpí zácpou. Musím konstatovat, že funguje na 100%. Konečně jsme odstranili pro syna velký problém, který jsme předtím neúspěšně a nákladně řešili.
Ještě bych chtěla uvést další úspěchy s Vaším Biostimulem, neboť byl velmi úspěšný při mém problému s vypadáváním vlasů, dále si v mé rodině úspěšně poradil s léčením ekzémů a nachlazení, v léčení rány po vytržených zubech, s léčbou omrzlého ucha a podlomku na malíčku, s bolestí hlavy. Nyní jej používám při léčbě dny, která se u mne objevila na koubu palce pravé nohy. Zatím je moc brzy na závěry, ale nicméně po aplikaci světlem mě to alespoň nebolí. Doufám, že léčba světlem Biostimul zabere i v tomto případě a já se nebudu muset podrobit operaci. Za toto vše patří Vaší společnosti velký dík.

Ilona R.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S Biostimulem mám ty nejlepší zkušenosti . . .

Mám zkušenosti jen ty nejlepší, zklidní atopický ekzém, zacelí rány, zahojí opary, odhojí akné během půl hodiny.

Jana Buchtová (Ústí nad Labem)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biostimul používám již řadu let

Biostimul používám již několik let na různé bolesti, převážně bolesti zad, oteklá kolena, zastuzenou rýmu, bolesti v krku, hojení ran.

M. Nekvapilová (Parha 4)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bércové vředy, dekubity

Biostimul využíváme u bercových vředů, dekubitů, na bolestivé stavy. Dekubity (proleženiny, povrchové kožní defekty) se rychle zacelují, rány se zklidňují. U bércových vředů se stejně dostavuje výrazně rychlejší granulace.

Domov pro seniory (pošta Bystrička)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biostimul nám pomohl

Několik dlouhých let jsem si nosil nehezkou a hlavně svědivou plíseň v tříslech. Jeden rok pomohl Nizoral, druhý jej odmítla kožní lékařka předepsat. Pomohl Biostimul. Trvalo to cca jeden týden. Dnes bych přirovnal ona dříve postižená místa k hladkosti „dětského zadečku”. Přesvědčil jsem se o kvalitě Biostimulu a vím, co mohu svým známým s čistým svědomím doporučit.

Václav Hazuka (Plzeň)
 

Náš komentář

„Lékař léčí, příroda uzdravuje” – děkujeme za krásný případ dokumentace tohoto úsloví v praxi. Tato zkušenost s přístrojem Biostimul jenom znovu potvrzuje výrazný terapeutický účinek polarizovaného světla při kožních obtížích. Současná aplikace doplňkového přípravku BioFluid působí antisepticky a navíc pomůže snížit svědivost postižené pokožky.