Ostatní onemocnění

Mezi vděčné a často využívané indikace dále patří zejména nachlazení, depresivní stavy, nespavost a díky červené barvě polarizovaného světla Biostimul i poruchy erekce.

Zkušenosti uživatelů

Myšička nám pomáhá v životě
Chtěli jsme Vám poděkovat za obrovskou pomoc a přínos, kterou nám přinesla do života malá "myšička", jak říkáme světýlku Biostimul s označením BS102.

Biostimul jsme zakoupili poprvé na doporučení známé pro našeho tatínka, který bezútěšně trpěl přes 2 desítky let na trojklaný nerv a klasická medicina byla na toto v podstatě postižení krátká. Do té doby, nežli začal používat světýlko, se neustále kvůli obrovské bolesti předávkovával tišícími léky, které nakonec stejně nezabraly. Po několika dnech pravidelného nasvěcování několikrát denně začala přicházet úleva.

Byla to pro nás téměř živá voda a slzy do očí to vehnalo od radosti nejen tatínkovi, ale také nám - zbytku rodiny. Netušili jsme, jakým přínosem se stane nákup a používání Biostimulu. Konečně se tatínkovi ulevilo od neskutečných bolestí a mohli jsme začít opět společně trávit volné chvilky jako normální rodina.

Na základě takové zkušenosti jsme si Biostimul pořídili i my "děti".
Využíváme například při bolestech hlavy, krku, či na léčení řezných ranek, kdy Biostimul téměř dokonale "zažehlí" vznikající jizvičky.

Opravdu Vám moc děkujeme a jsme moc rádi, že jste dokázali takovou věcičku vymyslet.
Rozhodně ji můžeme 100% doporučit. Jsme Vašimi spokojenými zákazníky.

Renča a Jan Matoušovi (Teplice)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biostimul používáme celá rodina

Biostimul používáme celá rodina na nejrůznější neduhy které se objevují. Vždy nám hned pomohl, jsme s ním velice spokojeni.
Jiří Fabián (Červený Kostelec)