3 letá záruční doba, bonus k biolampám Biostimul, více zde . . .

Biolampa - doporučené oblasti použití

pohybový aparát    

Nejpřirozenějšími oblastmi pro použití biostimulačního světla biolampy jsou zejména dermatologie a kosmetika, dále pak je biolampa hojně používána v ortopedii, chirurgii, rehabilitačním a sportovním lékařství. Rozsah možných použití biolampy se neustále rozšiřuje a je obohacován o nové a nové konkrétní zkušenosti i ze stomatologie, pediatrie a všeobecného lékařství. Získané výsledky se shodují v tom, že biostimulační světlo biolampy přináší žádaný efekt a je prospěšným prostředkem pro léčbu i rehabilitaci.

Biolampa - Dermatologie

V dermatologii byly potvrzeny pozitivní výsledky použití biolampy při léčbě ložiskových ekzémů, dětských atopických ekzémů, acne vulgaris, dermatitid a neurodermitid. Také u herpes genitalis, herpes simplex a herpes zoster lze biolampu označit za neocenitelný a velmi účinný prostředek léčby. Zkušenosti například ukazují, že pravidelné použití biostimulačního světla biolampy vede ke kompletní epitelizaci i několik let starých bércových vředů, u nichž běžná terapie zcela selhávala.

Biolampa - Chirurgie

Velmi dobrých výsledků při použití biolampy bylo dosaženo při aplikaci na hojení pooperačních jizev, ale biolampa působí i na staré jizvy, včetně keloidních. Nasazením biolampy dochází k výraznému urychlení hojivých procesů. Pozitivní účinek je patrný také při léčbě popálenin, diabetických gangrén, dekubitů, píštělí ap.

Biolampa - Ortopedie a rehabilitace

Biostimulace pomocí světla biolampy přispívá ke zmírnění bolestí v oblasti šíje a páteře a stejně tak biolampa pomáhá při úrazech i chronických poruchách pohybového aparátu a biolampa dovoluje i snížení dávek analgetik. Významnou pomoc představuje biolampa při léčení otoků a reflexních změn, stejně tak jako proleženin u dlouhodobě hospitalizovaných pacientů.

Biolampa - Stomatologie

Ve stomatologii se biolampa s úspěchem používá k snížení bolestivosti a potlačení zánětlivých procesů v ústní dutině, například při hojení ran po extrakci, při preparaci a broušení, u alveolitid aj. Biolampa se používá i na léčbu aftů, herpetických onemocnění, otlaků od snímacích protéz a při podobných indikacích.

Biolampa - Pediatrie

Neinvazivní, nekomplikovaná a nebolestivá léčba biolampou představuje neocenitelnou výhodu v praxi dětských lékařů.

Biolampa - Kosmetika

V kosmetice se biolampa doporučuje zejména pro významné regenerační účinky u stárnoucí pleti či u pleti, která je vystavena nepříznivým účinkům. Jsou popisovány zkušenosti s odstraněním vrásek biolampou nebo zpomalováním jejich tvorby a také konkrétní výsledky, kterých bylo dosaženo s biolampou při aplikaci na pleť a vrásky v okolí očí, bradavice, drobná poranění ap.

Dalšími vhodnými oblastmi, kde je možno biolampu využívat jsou:

  • Neurologie
  • Všeobecné lékařství
  • Pečovatelská služba
  • Rheumatologie
  • Sportovní lékařství
  • Fitcentra apod.

Biolampa a její používání

Biolampa se po připojení do zdroje spustí vypínačem v rukojeti přístroje. Ozařování biolampou se provádí ze vzdálenosti asi 3 cm od suché a čisté tkáně, aby dopadající světlo biolampy vytvářelo kruhovou stopu a jen mírně hřálo. Doporučovaná terapie je 10-15 minut 2-3x denně po dobu 3 - 15 dnů. Při ozařování větších celků se postupně svítí na jednotlivé části po doporučenou dobu a tudíž celková doba ozáření biolampou může být delší.

Kontraindikace se udávají při přímém ozáření štítné žlázy a oblasti kardiostimulátoru. Nedoporučuje se svítit bolampy přímo do očí, ale při použití na obličej stačí oči přivřít nebo zastínit (např. vatovými tampóny). Těhotné ženy by se měly před zahájením terapie poradit s lékařem. Biolampa se nedoporučuje používat při závažných cévních onemocněních, jakož i u metabolických poruch, kde dochází k fotosenzibilaci kůže. V těchto případech by se biolampa měla používat jen po konzultaci s lékařem nebo odborným terapeutem. U osob s diagnózou epilepsie by neměl být aplikován frekvenční režim terapie.

Objevte léčivou sílu biolampy Biostimul

Vyzkoušeli jste již vše možné na vaše zdravotní problémy a nic nezabírá? Zkuste biolampu Biostimul 103 nebo 303. Již mnoha lidem biolampa Biostimul pomohla od jejich zdravotních obtíží, proč tedy ne Vám!

Jaké má biolampa účinky

Moderní biolampa v sobě kloubí tři základní efekty léčby:

Analgetický účinek biolampy

(potlačení , snížení bolesti) k tomuto účinku dochází díky přirozenému působení světelné energie biolampy na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu světelného paprsku. Biolampa  způsobuje zvýšené vylučování tzv. endogenních opiátů, které jsou společně s přirozenou schopností světelného paprsku biolampy schopny likvidovat vlastní chorobný proces, příčinou vysoké efektivity při potlačování bolesti.

Protizánětlivý účinek biolampy

Při aplikaci světelného paprsku biolampy dochází k aktivaci přirozených faktorů podílejících se na likvidaci zánětu. Biolampa podporuje rozšíření cév, čímž dochází k lepšímu prokrvení, a k lepší látkové výměně a okysličení tkáně. Dochází k umocnění reakce vlastního imunitního systému díky používání biolampy.

Biostimulační účinek biolampy

Světelný paprsek, který biolampa vydává výrazně podporuje a urychluje obnovení buněčného metabolismu a regeneračních procesů. Biolampa vytváří v těle celkový pocit pohody a zdraví a zvyšuje tělesnou odolnost.

Biolampa působí na odlišných úrovních:

  • Subbuněčné – Biolampa urychluje syntézu kolagenu a bílkovin, výměnu kyslíku a tím aktivaci redukčního procesu okysličování
  • Buněčné – Biolampa zvyšuje potenciál elektrického pole buněk, přispívá k znovu oživení tkání

 

Ověřená biolampa BioBeam

Izraelská společnost jako výrobce biolampy Syro technologies využívá již 13 let vlastní patentově chráněnou technologii léčebných vlastností svazku červených (biolampa BioBeam™ 660) a infračervených (biolampa BioBeam940™) paprsků jedné vlnové délky. Jako první používají výrobci biolampy BioBeam právě oproti konkurenci, léčebných vlastností červeného (monochromatického) světla, které je podstatně efektivnější než u ostatních biolamp často používáné polychromatické bílé/žluté světlo. Díky dlouholetým zkušenostem a působení na trhu je biolampa BioBeam™ jedna z nejprodávanějších.

Rozdíl mezi biolampami BioBeam a Biostimul.

Biolampy BioBeam řeší vždy jednu širokou oblast zdravotních problémů. Biolampy Biostimul naproti tomu umějí řešit kompletní spektrum téměř všech zdravotních problémů. Např. trpíte-li bolestí kloubů a zárověň vyrážkou, musíte mít jednu biolampu BioBeam na klouby (model 940) a jednu na vyrážku (model 660). Nebo si pořídit biolampu Biostimul a máte jednu biolampu na oba problémy.

Při rozhodování zda si pořídíte biolampu BioBeam nebo Biostimul si musíte rozmyslet, zda biolampu chcete používat pouze k léčení jedné skupiny problémů, nebo chtete mít komplexní přístroj, který má mnohem širší použití.

Technický rozdíl mezi BioBeam a Biostimulem

Biolampy Biostimul využívají narozdíl od BioBeamu technologii podobnou laserovému světlu, což umožňuje léčení širšího spektra problémů než u biobeamu.