Jak Biostimul léčí

Při aplikaci Biostimulu dochází k tzv. biostimulačnímu efektu. Pod tímto výrazem se rozumí jednak spuštění a podnícení již probíhajících řídících pochodů na úrovni samotných buněk ve tkáni, jednak zpomalení chorobných a degenerativních procesů v těchto buňkách.

Zjednodušeně řečeno: Biostimul stimuluje buňku k rychlejšímu metabolismu jehož výsledkem je rychlejší regenerační proces tkáně na buněčné úrovni. Biostimul tak nastartuje to, co je pro vaše tělo přirozené - tedy samoléčebný proces organismu.

 

Certifikace a ocenění: Biostimul je řádně certifikovaný v souladu s zákony a nařízeními vlády ČR a směrnicí EU 93/42/EEC pro zdravotnické prostředky jak pro použití ve zdravotnictví, tak pro domácí terapii (Certifikát č. MED 080011). Certifikované parametry terapie byly naměřeny v laboratořích Českého metrologického institutu nebo ověřeny klinickými či experimentálními studiemi. Za svůj inovační přínos fotonické medicíně získal Biostimul i řadu ocenění z řad odborné veřejnosti, jakým je například čestné uznání „ZLATÁ INCHEBA“ (Certifikát)  nebo oprávnění označovat výrobky logem „Česká kvalita“.

U nás získáte Biostimul s Bonusem

  • k biolampám Biostimul dáváme dárek!

(+ biofluid, + biogel, + cestovní taštičku i mobilní držák)

  • Prodloužená záruční doba: 3 roky
  • Možný i osobní odběr v Praze 9
  • Skladem - doručení do 2. dne zdarma! (po celé ČR)