Bioptron Zepter

Biolampa Bioptron Zepter Compact III Výprodej!!!

Výprodej!!!Zdarma Bioptron OXY spray 250ml, Záruka 2 roky, skladem 1 ks Popis biolampy...

Vaše cena: 20 160,00 Kč

O biolampách Zepter toho bylo již mnoho řečeno a my zde jen chceme upravit na správnou míru pravdy o biolampách Zepter.

Předražené biolampy Zepter

Jistě všichni víte, jakým způsobem se biolampy Zepter prodávají. Dělají se nákladné přednášky, na které se lákají lidé z ulice. K tomu je potřeba síť podomních prodejců, jejichž systém je pyramidový. Tzn., že každý prodejce biolamp Zepter má nad sebou člověka, který ho do firmy dostal a ten má nad sebopu zas další a takto se to řetězí. Pokud Vám tedy takovýto prodejce biolampu Zepter prodá, má z prodeje provizi - ale provizi má i jeho nadřízený, nadřízený nadřízeného atd. To v praxi znamená, že na Biolampě Zepter musí být obrovská marže. Navíc prodejce prodá třeba jen 3 biolampy Zepter za měsíc a to ho musí uživit - tedy opět důvod k veliké marži. Sami si tak můžete udělat obrázek o tom, jaké jsou skutečné náklady na tuto biolampu, když se na prodeji jednoho kusu musí uživit tolik lidí a zda tedy taková cena (podle nás přemrštěná) skutečně odpovídá reálné hodnotě biolampy Zepter.

 

Funguje biolampa Zepter?

ANO, musíme konstatovat, že biolampa Zepter funguje. Zároveň ale musíme dodat, že za peníze, které za biolampu Zepter dáte, si pořídíte takové biolampy alespoň tři a dle našeho názoru i ještě účinnější. Biolampa Zepter funguje na bázi halogenové žárovky, která mírně nahřívá, což v případě zánětu není vůbec vhodné a v dnešní době se jedná o zastaralou technologii.

 

Mohu koupit lepší a levnější biolampu?

ANO, pokud si vyberete z biolamp BioBeam nebo biolampu Biostimul, určitě dostanete ještě účinnější přístroj za mnohem méně peněz.